Czech Evening and Rest Day / Český večer a odpočinkový den

Yesterday’s successful competition day was ended by a Czech evening organized by Aeroclub Tabor. Just after 7 pm, the competitors could admire the skills of the former Red Bull Air Race pilot Martin Šonka during his airshow and low passes. The evening continued with a buffet dinner and a musical performance by Tábor Superstar Band.
Today will be an official rest day so competitors can use the tropical temperature to relax somewhere by the water and regenerate before further competition flying. The forecast for Saturday is mixed, but we expect good gliding weather again from Sunday.

Včerejší úspěšný letový den jsme zakončili českým večerem pořádným Aeroklubem Tábor. Těsně po sedmé hodině nám Martin Šonka předvedl své akrobatické umění doplněné o kouřové efekty a pár pěkných průletů. Následně se začaly servírovat masité i zeleninové pochoutky a celý večer byl proložen živým vystoupením hudební skupiny Tábor Superstar Band a jejich českými a zahraničními hity. 
Dnes nás čeká oficiální odpočinkový den. Počasí s tropickými teplotami umožní závodníkům relaxovat někde u vody a nabírat tak síly do dalších soutěžních dní. Předpověď na sobotu zatím dává jen menší naději na letění, nicméně od neděle plachtařské předpověď i slibují opět pěkné počasí pro závodění.